AksarayBuraya.com isminde web sitesinin amacı, iş sektöründe her alanda hizmet veren web ortamındaki milyonların faydasına sunmaktır. Gerek hizmetin talebi, gerekse yazışma araçları ve üyelerin girdileri yönünden AksarayBuraya.com’a hiçbir mesuliyet yüklenemez. Müşteri ve kullanıcılar arasındaki hiçbir işlemde, AksarayBuraya.com’un bizzat taraf olduğu özel anlaşmalar haricinde, hukuki mesuliyet taşımaz. Herhangi bir şirket bilgisinin yanlış bulunduğunu düşünyorsanız veya mevcut firmanın yetkilisi olarak firmaya ait bilgilerin sistemden kaldırılmasını istiyorsanız info@aksarayburaya.com mail adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 15 gün içinde gerekli işlemler yapılacaktır.

  Ücretsiz Firma Ekle
  Aksarayburaya olarak hepimiz, kapasitesi talep eder küçük isterse büyük olsun imtiyaz yapmadan ve önem vererek tüm firmaların listelendiği ve faaliyet gösterdiği il ve ilçe hatta mahalle bile olabilir konumlarına nazaran kategorize edildiği İnternet ortamının kalite ve hizmet konusunda en iyisi olmaya aday ve sizin hizmet verdiğiniz sektörde potansiyel müşterilere ulaşımı firma rehberinden birisi olmaya adayız.

  Arama Motorlarında Firmanız Görünsün
  Sahibi olduğunuz iş yeri ile ilgili en doğru bilgi ve kelimelerle Aksarayburaya adresimize kaydolun ve Google ve diğer arama motorları üstünde sizde görünür hale gelin, arayanlar önce sizi bulsun.

  Neden AksarayBuraya?
  Bizi diğerlerinden ayıran kısım uzman kadromuz ile oluşturduğumuz altyapı sayesinde sizi Google’da daha fazla ön plana çıkartma imkanı sunuyoruz. Dijital çağın gerekliliklerini yerine getiriyoruz ve bunu siz şirket sahiplerine ve sizin potansiyel müşterilerinizin ulaşabilmesi Google ve diğer arama motorları sevgisi ile sitemizde hizmet veriyoruz.

  Firma sahipleri ve ziyaretçilerimiz için hep en iyisini isteriz ve bunun içinde gecemizi gündüzümüze katarak şevkle ve heyecanla devamlı olarak gelişme içerisindeyiz.